ZÁPAS
28.08.17 | kvalifik. | Edris Fetisleam | Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 7-5 | Romania F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
07.04.98, 25 rokov
07.04.98, 25 rokov
Edris Fetisleam vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu - Vzájomné zápasy
19.11.18 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Turkey F37 | antuka |
28.08.17 | kvalifik. | Edris Fetisleam | Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
Edris Fetisleam form & Mihnea Lorin Stefan Turcu form
Edris Fetisleam - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - skreč | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.02.19 finále | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.19 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 finále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.18 semifinále | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.12.18 štvrťfinále | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |
Mihnea Lorin Stefan Turcu - posledné zápasy
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kuszynski | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ahmad Abd Rabuh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Radu Florin Macovei | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Denislav Prodanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 1-3, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-71, 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-5, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu |