Edris Fetisleam vs. Egor Matvievici

Edris Fetisleam vs. Egor Matvievici - Turkey F47 (Antalya) - porovnanie

ZÁPAS

11.12.171. kolo kval.Edris Fetisleam Egor Matvievici 6-3, 6-3 Turkey Turkey F47 antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Edris Fetisleam
Rumunsko
25.07.99, 20 rokov




704
27
14 966 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
14.02.97, 22 rokov







Egor Matvievici
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Edris Fetisleam vs. Egor Matvievici - Vzájomné zápasy

11.12.171. kolo kval.Edris FetisleamEgor Matvievici6-3, 6-3 detail zápasuTurkey Turkey F47 antuka

Edris Fetisleam - posledné zápasy

Russia M25+H Kazan - tvrdý I.
13.03.19
1. kolo
vs. Timur Kiuamov2-6, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
06.03.19
1. kolo
vs. Sebastian Korda6-3, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.02.19
2. kolo
vs. Hernan Casanova0-6, 2-6 prehradetail zápasu
14.02.19
1. kolo
vs. Damien Wenger7-5, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
10.02.19
finále
vs. Dejan Katic6-4, 6-3 výhradetail zápasu
09.02.19
semifinále
vs. Tomas Lipovsek Puches6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.02.19
2. kolo
vs. Damien Wenger6-4, 6-1 výhradetail zápasu
08.02.19
štvrťfinále
vs. Dragos Nicolae Madaras6-0, 6-2 výhradetail zápasu
05.02.19
1. kolo
vs. Fabrizio Ornago6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
01.02.19
1. kolo
vs. Luis Gomar Monio3-6, 6-73 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F38 - antuka
02.12.18
finále
vs. Ronald Slobodchikov2-6, 5-7 prehradetail zápasu
02.12.18
semifinále
vs. Vladimir Korolev6-1, 6-0 výhradetail zápasu
01.12.18
štvrťfinále
vs. Dejan Katic3-6, Dejan Katic - skrečvýhradetail zápasu
30.11.18
2. kolo
vs. Ivan Marrero Curbelo6-1, 6-1 výhradetail zápasu
27.11.18
1. kolo
vs. Milan Drinic6-3, 4-6, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F37 - antuka
25.11.18
finále
vs. Dante Gennaro7-68, 6-1 výhradetail zápasu
24.11.18
semifinále
vs. Gabriel Donev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
23.11.18
štvrťfinále
vs. Rayane Roumane6-2, 6-1 výhradetail zápasu
22.11.18
2. kolo
vs. Oriol Roca Batalla6-4, 7-5 výhradetail zápasu
21.11.18
1. kolo
vs. Ivan Marrero Curbelo6-0, 6-0 výhradetail zápasu
20.11.18
kvalifik.
vs. Floris Podzimek6-2, 6-0 výhradetail zápasu
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F33 - antuka
23.10.18
1. kolo
vs. Nik Razborsek4-6, 1-6 prehradetail zápasu
22.10.18
kvalifik.
vs. Gabriele Bosio6-3, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Bulut Ozcelik6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F32 - antuka
19.10.18
štvrťfinále
vs. Dante Gennaro2-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.10.18
2. kolo
vs. Vasile-Alexandru Ghilea1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
16.10.18
1. kolo
vs. Titouan Droguet6-4, 6-3 výhradetail zápasu
15.10.18
kvalifik.
vs. Bogdan Pavel7-5, 7-5 výhradetail zápasu
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Martin Atanasov6-1, 6-2 výhradetail zápasu

Egor Matvievici - posledné zápasy

Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Marc Guardeno6-4, 6-0 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Daniil Strelchenko2-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Yaroslav Sokyrka6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Adrian Mateo Bejenaru4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Brasov - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Dusan Rajic1-6, 4-6 prehradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Tamas Belafalvi-Balint6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine M25 Irpin - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Oleksandr Varichenko5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Curtea - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Petru-Alexandru Luncanu3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Oleksandr Ovcharenko0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Vladimir Filip2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Shonigmatjon Shofayziyev6-4, 0-6, 10-12 prehradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Sagadat Ayap4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Dellavedova1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Umut Akkoyun5-7, 6-72 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Giordan Kunz7-5, 2-6, 6-10 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Koray Kirci6-3, 5-7, 6-10 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F41 - antuka
16.12.18
1. kolo kval.
vs. Can Kaya1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F40 - antuka
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Michael Gloeckler1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F39 - antuka
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Vito Dell'Elba5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F38 - antuka
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Senne Braun6-4, 4-6, 6-75 prehradetail zápasu
Romania Romania F13 - antuka
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Alexandru Vasile Manole3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Ukraine Ukraine F4 - antuka
27.08.18
kvalifik.
vs. Martin Fekiac2-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Oleksander Kyrychenko6-4, 7-5 výhradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Bogdan Fedortsov6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Romania Romania F10 - antuka
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Eduard Vlasceanu2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Alexandr Chepelev3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
16.07.18
kvalifik.
vs. Georgii Kravchenko2-6, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Anton Desyatnik6-1, 6-4 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Kacper Zuk7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F1 - antuka
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Zura Tkemaladze3-6, 2-6 prehradetail zápasu
<