INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dragos Nicolae Madaras vs. Edris Fetisleam - Vzájomné zápasy
08.02.19 | štvrťfinále | Edris Fetisleam | Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
30.08.17 | 1. kolo | Edris Fetisleam | Dragos Nicolae Madaras | 7-60, 6-1 | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
Dragos Nicolae Madaras form & Edris Fetisleam form
Dragos Nicolae Madaras - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
08.07.23 finále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
11.06.23 finále | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
26.05.23 semifinále | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.23 štvrťfinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - skreč | detail zápasu |
Edris Fetisleam - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - skreč | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.02.19 finále | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.19 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 semifinále | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.18 finále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 štvrťfinále | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |