Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
16.02.98, 26 rokov
16.02.98, 26 rokov
Edris Fetisleam vs. David Pata - Vzájomné zápasy
14.08.17 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | David Pata | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
Edris Fetisleam form & David Pata form
Edris Fetisleam - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - skreč | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.02.19 finále | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.19 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 semifinále | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.18 finále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 štvrťfinále | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |
David Pata - posledné zápasy
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Andrea Bolla | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 6-712, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Calin Manda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Octavian Samoila | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Samir Iftikhar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Teodor Ionut Chioveanu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Adrian Ungur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Valentin Popescu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Razvan Bobleaga | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Radu Sebastian Popa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Robert Beer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Mirko Cutuli | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Luca George Tatomir | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Dragos Torge | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Andrei Cosmin Holban | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Vlad Protopopescu | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu |