ZÁPAS
11.12.17 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Bart Stevens | 6-3, 4-6, 6-1 | Turkey F47 | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Edris Fetisleam vs. Bart Stevens - Vzájomné zápasy
11.12.17 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Bart Stevens | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Turkey F47 | antuka |
Edris Fetisleam form & Bart Stevens form
Edris Fetisleam - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - skreč | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.02.19 finále | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.19 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 finále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.18 semifinále | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.12.18 štvrťfinále | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |
Bart Stevens - posledné zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |