ZÁPAS
03.05.17 | 1. kolo | Edan Leshem | Yannai Barkai | 7-5, 6-3 | Israel F5 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Edan Leshem | Yannai Barkai | |
1. podanie % | 46/73 (63%) | 47/65 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/46 (70%) | 23/47 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/27 (48%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/65 (49%) | 28/73 (38%) |
Vyhrané body celkom | 77/138 (56%) | 61/138 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
17.03.97, 27 rokov
17 050 $
17.03.97, 27 rokov
17 050 $
Edan Leshem vs. Yannai Barkai - Vzájomné zápasy
09.05.18 | 1. kolo | Edan Leshem | Yannai Barkai | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
03.05.17 | 1. kolo | Edan Leshem | Yannai Barkai | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Israel F5 | tvrdý |
02.06.16 | 2. kolo | Edan Leshem | Yannai Barkai | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Israel F9 | tvrdý |
07.10.13 | 2. kolo kval. | Edan Leshem | Yannai Barkai | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
Edan Leshem form & Yannai Barkai form
Edan Leshem - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - skreč | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.01.23 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Yannai Barkai - posledné zápasy
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
14.10.18 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
16.08.18 štvrťfinále | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
08.03.18 štvrťfinále | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detail zápasu |