ZÁPAS
11.05.17 | štvrťfinále | Edan Leshem | Peter Kobelt | 6-3, 6-2 | Israel F6 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Edan Leshem | Peter Kobelt | |
1. podanie % | 33/58 (57%) | 31/51 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/33 (76%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/25 (60%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/51 (43%) | 18/58 (31%) |
Vyhrané body celkom | 62/109 (57%) | 47/109 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Edan Leshem vs. Peter Kobelt - Vzájomné zápasy
08.06.18 | semifinále | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Israel F8 | tvrdý |
12.05.18 | semifinále | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-3, Peter Kobelt - skreč | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
11.05.17 | štvrťfinále | Edan Leshem | Peter Kobelt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
23.03.16 | 2. kolo | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
10.03.16 | štvrťfinále | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Israel F4 | tvrdý |
07.09.15 | štvrťfinále | Peter Kobelt | Edan Leshem | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
31.08.15 | štvrťfinále | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Israel F11 | tvrdý |
11.05.15 | finále | Edan Leshem | Peter Kobelt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
16.06.14 | štvrťfinále | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-76, 7-5, 3-0, Peter Kobelt - skreč | detail zápasu | Israel F9 | tvrdý |
02.06.14 | kvalifik. | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
Edan Leshem form & Peter Kobelt form
Edan Leshem - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - skreč | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.01.23 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Peter Kobelt - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.12.19 semifinále | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 štvrťfinále | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
05.07.19 štvrťfinále | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 štvrťfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.19 štvrťfinále | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
20.04.19 semifinále | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.19 štvrťfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu |