Edan Leshem vs. Martin Borisiouk 29.08.2019

Edan Leshem vs. Martin Borisiouk 29.08.2019 - M25 Ust-Kamenogorsk - porovnanie

ZÁPAS

29.08.192. koloEdan Leshem Martin Borisiouk 6-1, 6-4 Kazakhstan M25 Ust tvrdý

ŠTATISTIKY

Edan LeshemMartin Borisiouk
1. podanie %31/52 (60%)35/54 (65%)
Vyhrané body z 1.podania21/31 (68%)18/35 (51%)
Vyhrané body z 2.podania14/21 (67%)8/19 (42%)
Vyhrané break-bally4/8 (50%)1/3 (33%)
Vyhrané body z returnu28/54 (52%)17/52 (33%)
Vyhrané body celkom63/106 (59%)43/106 (41%)
Dvojchyby13
Esá11

ŠTATISTIKY

1
0-0Martin Borisiouk Martin Borisiouk podáva
0-0, 15-0
Edan Leshem Edan Leshem podáva1-0
0-0, 15-0
1-1Martin Borisiouk Martin Borisiouk podáva
0-0
Edan Leshem Edan Leshem podáva2-1
3-1Martin Borisiouk Martin Borisiouk podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Edan Leshem Edan Leshem podáva4-1
0-0
5-1Martin Borisiouk Martin Borisiouk podáva
0-0, 15-15, 30-15, 30-30
6-1
2
Edan Leshem Edan Leshem podáva0-0
0-0, 15-0
1-0Martin Borisiouk Martin Borisiouk podáva
0-0
Edan Leshem Edan Leshem podáva1-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP]
Edan Leshem Edan Leshem podáva2-2
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
3-2Martin Borisiouk Martin Borisiouk podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15
Edan Leshem Edan Leshem podáva4-2
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40
4-3Martin Borisiouk Martin Borisiouk podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40
Edan Leshem Edan Leshem podáva5-3
0-0
5-4Martin Borisiouk Martin Borisiouk podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
6-4

Edan Leshem
Izrael
19.03.97, 22 rokov




392
94
109 694 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
04.07.00, 19 rokov







Martin Borisiouk
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Edan Leshem vs. Martin Borisiouk - Vzájomné zápasy

29.08.192. koloEdan LeshemMartin Borisiouk6-1, 6-4 detail zápasuKazakhstan M25 Ust tvrdý

Edan Leshem - posledné zápasy

USA Columbus Challenger - tvrdý I.
18.09.19
2. kolo
vs. Michael Mmoh5-7, 6-75 prehradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Ryan Peniston6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden Davis Cup - tvrdý I.
13.09.19
Rubber 1
vs. Mikael Ymer3-6, 5-7 prehradetail zápasu
France M25 Bagneres - tvrdý
06.09.19
štvrťfinále
vs. Evan Hoyt6-78, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Axel Garcian6-2, 6-2 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Yanais Laurent6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
01.09.19
finále
vs. Konstantin Kravchuk2-2, Konstantin Kravchuk - skrečvýhradetail zápasu
31.08.19
semifinále
vs. Alexey Zakharov4-0, Alexey Zakharov - skrečvýhradetail zápasu
30.08.19
štvrťfinále
vs. Grigoriy Lomakin7-5, 6-0 výhradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Martin Borisiouk6-1, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Aliaksandr Prudnikau6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Slovenia Portoroz Challenger - tvrdý
12.08.19
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili6-4, 1-6, 0-6 prehradetail zápasu
USA Lexington Challenger - tvrdý
29.07.19
1. kolo
vs. Roy Smith6-76, 6-73 prehradetail zápasu
USA Binghamton Challenger - tvrdý
25.07.19
3. kolo
vs. Yuichi Sugita3-6, 6-74 prehradetail zápasu
24.07.19
2. kolo
vs. Marc Polmans6-4, 6-3 výhradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Diego Hidalgo6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý
17.07.19
2. kolo
vs. Yunseong Chung4-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
16.07.19
1. kolo
vs. Andrey Golubev7-68, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25+H Palma - tvrdý
27.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Winter Lopez- prehradetail zápasu
26.06.19
1. kolo
vs. Jose Fco. Vidal Azorin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Uzbekistan Fergana Challenger - tvrdý
20.06.19
3. kolo
vs. Emil Ruusuvuori3-6, 2-6 prehradetail zápasu
19.06.19
2. kolo
vs. Alejandro Tabilo6-4, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Andrey Golubev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Jerusalem Challenger - tvrdý
24.05.19
štvrťfinále
vs. Saketh-Sai Myneni4-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.05.19
3. kolo
vs. Dimitar Kuzmanov6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.05.19
2. kolo
vs. Collin Altamirano1-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
21.05.19
1. kolo
vs. Tom Jomby6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
18.05.19
semifinále
vs. Yshai Oliel5-7, 3-6 prehradetail zápasu
17.05.19
štvrťfinále
vs. Marek Jaloviec5-7, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
16.05.19
2. kolo
vs. Jonas Trinker6-3, 6-4 výhradetail zápasu

Martin Borisiouk - posledné zápasy

Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
29.08.19
2. kolo
vs. Edan Leshem1-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Andrey Uvarov6-2, 7-67 výhradetail zápasu
Belarus M15 Minsk - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Mikhail Fufygin5-7, 6-74 prehradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Mikalai Haliak1-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Mikalai Haliak4-6, 0-6 prehradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Alexey Nesterov (1998)6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
16.07.19
kvalifik.
vs. Mathieu Scaglia4-6, 6-76 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Markus Kristofer Sinivee6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Lithuania M15 Vilnius - antuka
10.07.19
1. kolo
vs. Oleksii Krutykh3-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Luigi Sorrentino3-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Vilius Gaubas6-2, 6-3 výhradetail zápasu
China M25 Yinchuan - tvrdý
28.06.19
1. kolo
vs. Michael Zhu3-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Lucas Krainer2-6, 6-4, 3-10 prehradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Zijiang Yang6-0, 6-1 výhradetail zápasu
China M25 Hengyang - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Yu Hsiang Chiu2-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Wai Yu Kai3-6, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
China M25 Shenzhen - tvrdý
11.06.19
1. kolo
vs. Yan Bai0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Vladyslav Gorodynskyi7-66, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
Uzbekistan M25 Namangan - tvrdý
01.05.19
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov4-6, 3-6 prehradetail zápasu
30.04.19
kvalifik.
vs. Aliaksandr Liaonenka7-65, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Temur Ismailov6-3, 7-61 výhradetail zápasu
Uzbekistan M25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Glinka6-4, 6-75, 7-10 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. George Tsivadze5-6, - Martin Borisiouk - skrečprehradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Saida'Lo Saidkarimov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Pavlioutchenkov6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
10.04.19
1. kolo
vs. Roman Safiullin2-6, 4-6 prehradetail zápasu
10.04.19
kvalifik.
vs. Alexander Boborykin6-2, 6-3 výhradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Viacheslav Yulik6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo
vs. Yshai Oliel4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Russia M25+H Kazan - tvrdý I.
12.03.19
kvalifik.
vs. Vladimir Ivanov3-6, 1-6 prehradetail zápasu
<