Izrael
12.12.97, 26 rokov
12.12.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
26.02.00, 24 rokov
26.02.00, 24 rokov
Edan Bakshi vs. Guy Dagan - Vzájomné zápasy
24.06.18 | 1. kolo kval. | Edan Bakshi | Guy Dagan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Israel F11 | tvrdý |
18.03.18 | 1. kolo kval. | Edan Bakshi | Guy Dagan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Israel F3 | tvrdý |
23.10.17 | 1. kolo kval. | Edan Bakshi | Guy Dagan | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
01.06.15 | 2. kolo kval. | Edan Bakshi | Guy Dagan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
Edan Bakshi form & Guy Dagan form
Edan Bakshi - posledné zápasy
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Noam Avichai Yzrael | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Tigre Hank | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-713, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Orel Ovil | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Uri Vodavoz | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Matteo Viola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Nir Vodavoz | 4-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Dekel Bar | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Wilfredo Gonzalez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Scott Goldner | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Guy Dagan - posledné zápasy
M15 East - tvrdý I. | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Cameron Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Duarte Melo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 7-64, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pretoria - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Edley | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Joshua Howard-Tripp | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Rico Gore | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Heinrich Heyl | 3-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Chigaazira | 6-0, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-4 | detail zápasu |