ZÁPAS
26.09.16 | 1. kolo | Dzmitry Zhyrmont | Marcus Mansson | 7-67, 7-64 | Sweden F4 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Dzmitry Zhyrmont | Marcus Mansson | |
1. podanie % | 53/84 (63%) | 55/92 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 43/53 (81%) | 45/55 (82%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/31 (55%) | 16/37 (43%) |
Vyhrané break-bally | 0/3 (0%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/92 (34%) | 24/84 (29%) |
Vyhrané body celkom | 91/176 (52%) | 85/176 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esá | 15 | 21 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
16.08.95, 28 rokov
16.08.95, 28 rokov
Dzmitry Zhyrmont vs. Marcus Mansson - Vzájomné zápasy
26.09.16 | 1. kolo | Dzmitry Zhyrmont | Marcus Mansson | 7-67, 7-64 | detail zápasu | Sweden F4 | tvrdý I. |
Dzmitry Zhyrmont form & Marcus Mansson form
Dzmitry Zhyrmont - posledné zápasy
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 3-0, - Dzmitry Zhyrmont - skreč | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 3-3, - Dzmitry Zhyrmont - skreč | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Saketh-Sai Myneni | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
26.04.18 štvrťfinále | vs. Yaraslav Shyla | 1-3, - Dzmitry Zhyrmont - skreč | detail zápasu | |
25.04.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-0, Ivan Liutarevich - skreč | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
19.04.18 štvrťfinále | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.18 2. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
13.04.18 semifinále | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.18 štvrťfinále | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.18 2. kolo | vs. Johan Nikles | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 3-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-73, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
10.03.18 finále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-0, Evgenii Tiurnev - skreč | detail zápasu | |
09.03.18 semifinále | vs. Yaraslav Shyla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.18 štvrťfinále | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo | vs. Bulat Galiev | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
22.02.18 štvrťfinále | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.18 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
20.02.18 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Marcus Mansson - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jan Zielinski | 7-63, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-2, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 2-4, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Bart Stevens | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Karl Kiur Saar | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adrian Kohler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sweden F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 0-6, 1-3, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
20.05.18 kvalifik. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sweden F2 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Sweden F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Patrik Brydolf | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F6 - tvrdý I. | ||||
18.03.18 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 1-1, - Marcus Mansson - skreč | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Steven Broge | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
France F5 - tvrdý I. | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
Italy F1 - koberec | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.18 1. kolo | vs. Marvin Schaber | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.18 kvalifik. | vs. Jakob Cadonau | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.18 2. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Pascal Streit | 6-4, 6-4 | detail zápasu |