ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Dzianis Zharyn | Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Bielorusko
14.12.00, 23 rokov
14.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
25.04.01, 22 rokov
25.04.01, 22 rokov
Dzianis Zharyn vs. Carles Hernandez - Vzájomné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Dzianis Zharyn | Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Dzianis Zharyn form & Carles Hernandez form
Dzianis Zharyn - posledné zápasy
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Carles Hernandez - posledné zápasy
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Javier Molino | 6-4, 5-6, - Carles Hernandez - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Alejandro Garcia | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Karim Bennani | 5-7, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Omar Jouiri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-61, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Herrero | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
01.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-70, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Niklas Von Hellens | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Blu Baker | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Javier Molino | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
22.07.22 štvrťfinále | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.22 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-3 | detail zápasu |