ZÁPAS
07.09.16 | 2. kolo | Dylan Seong-Kwan Kim | Sanhui Shin | 6-2, 6-4 | Korea F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Dylan Seong-Kwan Kim | Sanhui Shin | |
1. podanie % | 47/56 (84%) | 38/70 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/47 (53%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 39/70 (56%) | 25/56 (45%) |
Vyhrané body celkom | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dylan Seong-Kwan Kim vs. Sanhui Shin - Vzájomné zápasy
07.09.16 | 2. kolo | Dylan Seong-Kwan Kim | Sanhui Shin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Korea F8 | antuka |
Dylan Seong-Kwan Kim form & Sanhui Shin form
Dylan Seong-Kwan Kim - posledné zápasy
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Jaeheon Yoon | 1-6, 2-1, - Dylan Seong-Kwan Kim - skreč | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
02.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Tonkla Mulada | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Jae-Min Seol | 6-3, 2-2, Jae-Min Seol - skreč | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Ho-Min Kang | 3-3, Ho-Min Kang - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Sung Hun Kim | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Seung Dong Kim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yu-Seob Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jaeheon Yoon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ki Su Jung | 1-6, - Dylan Seong-Kwan Kim - skreč | detail zápasu | |
Thailand F12 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yuanfeng Li | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Thailand F11 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Charles Roberts | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Jae-Min Seol | 0-1, - Dylan Seong-Kwan Kim - skreč | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
18.06.17 1. kolo | vs. Hong Chung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Dong-Hak Sin | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.17 1. kolo | vs. Sang-Woo Noh | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Jae Hwan Kim | - | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
19.12.16 2. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 1-6, - Dylan Seong-Kwan Kim - skreč | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F8 - antuka | ||||
08.09.16 štvrťfinále | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.16 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Korea F7 - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Min-Hyoek Cho | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Sanhui Shin - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Duckhee Lee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Jay Dylan Hara Friend | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Hayato Matsuoka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Taisei Ichikawa | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. David Agung Susanto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
03.09.23 štvrťfinále | vs. Ajeet Rai | 6-76, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 finále | vs. Justin Barki | 6-4, 4-6, - Sanhui Shin - skreč | detail zápasu | |
03.09.23 semifinále | vs. Kasidit Samrej | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Issei Okamura | 6-3, 5-1, Issei Okamura - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Palaphoom Kovapitukted | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu |