ZÁPAS
15.08.13 | 2. kolo | Dustin Brown | Gerard Granollers | 6-3, 6-0 | Meerbusch Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Dustin Brown | Gerard Granollers | |
1. podanie % | 34/48 (71%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 27/51 (53%) | 15/48 (31%) |
Vyhrané body celkom | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dustin Brown vs. Gerard Granollers - Vzájomné zápasy
21.04.18 | 1. kolo kval. | Dustin Brown | Gerard Granollers | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Barcelona | antuka |
15.08.13 | 2. kolo | Dustin Brown | Gerard Granollers | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Meerbusch Challenger | antuka |
10.07.11 | 2. kolo kval. | Dustin Brown | Gerard Granollers | 7-64, 3-0, Gerard Granollers - skreč | detail zápasu | Bastad | antuka |
Dustin Brown form & Gerard Granollers form
Dustin Brown - posledné zápasy
Stuttgart - tráva | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Split 2 - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo | vs. Filip Horansky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split 1 - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
24.03.21 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-72, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Biella 4 - tvrdý I. | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Biella 3 - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo | vs. Quentin Halys | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.01.21 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.21 2. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.20 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-73, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 kvalifik. | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.08.20 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 19-16, 20-13, 16-20 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 18-12, 13-17, 13-14 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 21-10, 13-19, 15-17 | detail zápasu | |
05.07.20 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 11-17, 7-18, 15-12 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Feliciano Lopez | 15-11, 11-19, 19-11 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 10-23, 5-20, 13-18 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Benoit Paire | 19-18, 14-17, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 10-14, 13-12, 1-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom Challenger - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.20 3. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Gerard Granollers - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Jules Okala | 6-2, 2-1, Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-711, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Luis Faria | 7-5, 7-5 | detail zápasu |