ZÁPAS
31.05.17 | 1. kolo | Duje Kekez | Kento Yamada | 6-1, 6-4 | Turkey F21 | antuka |
ŠTATISTIKY
Duje Kekez | Kento Yamada | |
1. podanie % | 28/54 (52%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/28 (79%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/26 (62%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 20/40 (50%) | 16/54 (30%) |
Vyhrané body celkom | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
19.07.98, 25 rokov
19.07.98, 25 rokov
Duje Kekez vs. Kento Yamada - Vzájomné zápasy
31.05.17 | 1. kolo | Duje Kekez | Kento Yamada | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Turkey F21 | antuka |
Duje Kekez form & Kento Yamada form
Duje Kekez - posledné zápasy
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Radomir Tomic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Vito Horvat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 4-3, Stefan Popovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
10.07.22 finále | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.22 semifinále | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.22 štvrťfinále | vs. Domagoj Biljesko | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Kento Yamada - posledné zápasy
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Martim Leote Prata | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Harper | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tom Hands | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcos Navas Gallardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Can Kaya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yoan Georgiev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Griekspoor | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Ameal | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.17 | vs. Joan Cardona Aguilera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - antuka | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. David Szintai | 3-6, 3-6 | detail zápasu |