Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
23.04.99, 24 rokov
23.04.99, 24 rokov
Duje Kekez vs. Karlo Kranic - Vzájomné zápasy
21.08.17 | kvalifik. | Duje Kekez | Karlo Kranic | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Serbia F3 | antuka |
Duje Kekez form & Karlo Kranic form
Duje Kekez - posledné zápasy
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Radomir Tomic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Vito Horvat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 4-3, Stefan Popovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
10.07.22 finále | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.22 semifinále | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.22 štvrťfinále | vs. Domagoj Biljesko | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Karlo Kranic - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. William Grant | 5-7, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Marko Miladinovic | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Nemanja Subanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aleksa Ciric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Danilo Krunic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Cosmin Ontica | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 4-0, Boris Butulija - skreč | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Philipp Dittmer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rumen Andreev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Rowland Phillips | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-74, 3-6 | detail zápasu |