Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
16.08.00, 23 rokov
16.08.00, 23 rokov
Duje Ajdukovic vs. Hermanni Tiainen - Vzájomné zápasy
24.03.18 | 1. kolo kval. | Duje Ajdukovic | Hermanni Tiainen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Greece F5 | tvrdý |
Duje Ajdukovic form & Hermanni Tiainen form
Duje Ajdukovic - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.04.24 kvalifik. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 6-77, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-77, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Hermanni Tiainen - posledné zápasy
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 6-0, 6-72, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Peetu Pohjola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Constantinos Koshis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Peter Sillanpaa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Aaron Prandstetter | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Mirzaei | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 5-7, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Vangelis Fragistas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-71, 3-6 | detail zápasu |