ZÁPAS
18.06.18 | kvalifik. | Duje Ajdukovic | Dan Dowson | 6-1, 6-3 | Hungary F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Duje Ajdukovic | Dan Dowson | |
1. podanie % | 27/43 (63%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/27 (89%) | 17/27 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkom | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Duje Ajdukovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dan Dowson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dan Dowson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Dan Dowson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-1 | Dan Dowson | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dan Dowson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Dan Dowson | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-1 | Dan Dowson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Dan Dowson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Duje Ajdukovic | 4-2 | |
4-3 | Dan Dowson | |
0-0, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 5-3 | |
0-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Duje Ajdukovic vs. Dan Dowson - Vzájomné zápasy
18.06.18 | kvalifik. | Duje Ajdukovic | Dan Dowson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Hungary F5 | antuka |
Duje Ajdukovic form & Dan Dowson form
Duje Ajdukovic - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Dan Dowson - posledné zápasy
Portugal F12 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Andre Bandeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Javier Garcia-Sintes | 5-1, Javier Garcia-Sintes - skreč | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Omar Salman | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Vladislav Dubinsky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
02.05.18 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Portugal F8 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 3-6, 1-3, - Dan Dowson - skreč | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Marc Fornell-Mestres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Bernardo Lemos Gomes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
10.04.18 kvalifik. | vs. Philipp Davydenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Omar Salman | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu |