ZÁPAS
08.04.17 | 1. kolo kval. | Duckhee Lee | Alexander Zhurbin | 6-3, 6-1 | Marrakech | antuka |
ŠTATISTIKY
Duckhee Lee | Alexander Zhurbin | |
1. podanie % | 23/54 (43%) | 37/57 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/23 (65%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/31 (58%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkom | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Duckhee Lee | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duckhee Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duckhee Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duckhee Lee | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duckhee Lee | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Duckhee Lee vs. Alexander Zhurbin - Vzájomné zápasy
08.04.17 | 1. kolo kval. | Duckhee Lee | Alexander Zhurbin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Marrakech | antuka |
Duckhee Lee form & Alexander Zhurbin form
Duckhee Lee - posledné zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Alexander Zhurbin - posledné zápasy
Porto Challenger - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - skreč | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.11.19 štvrťfinále | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.19 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | detail zápasu |