ZÁPAS
14.05.18 | kvalifik. | Dragos Dima | Albert Sprlak Puk | 6-3, 6-1 | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Dragos Dima | Albert Sprlak Puk | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 33/53 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/53 (55%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkom | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Albert Sprlak Puk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-1 | Albert Sprlak Puk | |
Dragos Dima | 2-1 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Dragos Dima | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Albert Sprlak Puk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dragos Dima | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Dragos Dima | 5-2 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Albert Sprlak Puk | |
0-0, 40-40, 40-A, 0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Dima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Albert Sprlak Puk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-1 | Albert Sprlak Puk | |
3-1 | Albert Sprlak Puk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Albert Sprlak Puk | |
Dragos Dima | 5-1 | |
0-0, 40-30 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
20.09.99, 24 rokov
20.09.99, 24 rokov
Dragos Dima vs. Albert Sprlak Puk - Vzájomné zápasy
14.05.18 | kvalifik. | Dragos Dima | Albert Sprlak Puk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Dragos Dima form & Albert Sprlak Puk form
Dragos Dima - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.21 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
11.09.20 štvrťfinále | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detail zápasu |
Albert Sprlak Puk - posledné zápasy
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Joy Vigani | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.18 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Jack Molloy | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Peter Vajda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Martin Bugaj | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Corneliu Pop | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Lukas Vaculik | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
07.07.18 2. kolo kval. | vs. David Damian Brna | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Jan Vrba | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Drobnjakovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.18 | vs. Ivan Randjelovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Seifert | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Pauwels | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. David Damian Brna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. David Damian Brna | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Centenari | 6-1, 7-5 | detail zápasu |