Izrael
16.03.84, 40 rokov
16.03.84, 40 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
25.04.00, 23 rokov
25.04.00, 23 rokov
Dor Wertheimer vs. Ori Maior - Vzájomné zápasy
07.05.18 | kvalifik. | Dor Wertheimer | Ori Maior | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
Dor Wertheimer form & Ori Maior form
Dor Wertheimer - posledné zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Noah Berry | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Courtney John Lock | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Putter | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Nevo Gabriely | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Ori Maior - posledné zápasy
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ben Patael | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Tal Goldengoren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Noah Schachter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Ido Salem | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 1-0, Zeki Horoz - skreč | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Orel Ovil | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Feigin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Dor Wertheimer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detail zápasu |