Dor Wertheimer vs. Gilad Tamar 22.04.2018

Dor Wertheimer vs. Gilad Tamar 22.04.2018 - Israel F4 (Ramat Hasharon) - porovnanie

ZÁPAS

22.04.181. kolo kval.Dor Wertheimer Gilad Tamar 7-60, 7-62 Izrael Israel F4 tvrdý

ŠTATISTIKY

7-62

Dor Wertheimer
Izrael
16.03.84, 35 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.04.00, 19 rokov







Gilad Tamar
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Dor Wertheimer vs. Gilad Tamar - Vzájomné zápasy

22.04.181. kolo kval.Dor WertheimerGilad Tamar7-60, 7-62 detail zápasuIzrael Israel F4 tvrdý

Dor Wertheimer - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
04.09.19
1. kolo
vs. Yair Sarouk3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
26.08.19
kvalifik.
vs. Ran Amar4-6, 6-4, 7-10 prehradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
20.08.19
kvalifik.
vs. Ran Amar4-6, 6-3, 10-12 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Itay Shpindler6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Ireland M25 Dublin - koberec
30.07.19
kvalifik.
vs. Adam Jones6-73, 2-6 prehradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Adam Jones6-73, 2-6 prehradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Earle7-64, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Earle7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Noah Berry2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Shahar Elbaz2-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Courtney John Lock6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Preston Brown7-5, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
19.11.18
kvalifik.
vs. Jesse Flores4-6, 3-6 prehradetail zápasu
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Michael-John Every7-63, 6-1 výhradetail zápasu
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Victor Putter6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Joshua Luck1-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
01.10.18
1. kolo
vs. Yannai Barkai5-7, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
25.06.18
kvalifik.
vs. Nevo Gabriely4-6, 1-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Adam Levi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
18.06.18
kvalifik.
vs. Noah Schachter2-6, 0-6 prehradetail zápasu
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Itamar Lavie6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Franco Ribero4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
04.06.18
kvalifik.
vs. Yannai Barkai6-4, 1-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Itamar Lavie6-3, 6-75, 7-64 výhradetail zápasu
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
09.05.18
1. kolo
vs. Yair Sarouk5-7, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu

Gilad Tamar - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skrečprehradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Skyler Butts7-5, 0-6, 7-63 výhradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-4 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
22.08.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga0-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-4, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Rotem Sobol6-3, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.08.19
kvalifik.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 prehradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Romania M15 Chitila - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sozopol - tvrdý
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - skrečprehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
19.11.18
kvalifik.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 prehradetail zápasu
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
14.10.18
kvalifik.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 prehradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 výhradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-3, 2-2, Ido Zonder - skrečvýhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Tal Birman6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
01.10.18
1. kolo
vs. Roee Benya6-4, 2-6, 3-6 prehradetail zápasu
<