Česká republika
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
11.03.91, 33 rokov
11.03.91, 33 rokov
Dominik Recek vs. Philipp Dittmer - Vzájomné zápasy
04.09.17 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Philipp Dittmer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Hungary F8 | antuka |
Dominik Recek form & Philipp Dittmer form
Dominik Recek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Philipp Dittmer - posledné zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | detail zápasu |