Česká republika
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
12.02.98, 26 rokov
12.02.98, 26 rokov
Dominik Recek vs. Martin Zeljenka - Vzájomné zápasy
28.08.17 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Martin Zeljenka | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Hungary F7 | antuka |
Dominik Recek form & Martin Zeljenka form
Dominik Recek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Martin Zeljenka - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | detail zápasu |