ZÁPAS
26.08.18 | 2. kolo kval. | Dominik Nazaruk | Michal Mikula | 6-3, 3-6, 6-3 | Ukraine F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Poľsko
14.10.96, 27 rokov
14.10.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
04.03.00, 24 rokov
20 631 $
04.03.00, 24 rokov
20 631 $
Dominik Nazaruk vs. Michal Mikula - Vzájomné zápasy
26.08.18 | 2. kolo kval. | Dominik Nazaruk | Michal Mikula | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Ukraine F4 | antuka |
17.07.17 | kvalifik. | Dominik Nazaruk | Michal Mikula | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Poland F6 | antuka |
Dominik Nazaruk form & Michal Mikula form
Dominik Nazaruk - posledné zápasy
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - skreč | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Michal Mikula - posledné zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detail zápasu |