Taliansko
27.04.98, 25 rokov
27.04.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.10.96, 27 rokov
14.10.96, 27 rokov
Matteo Meneghetti vs. Dominik Nazaruk - Vzájomné zápasy
25.02.19 | kvalifik. | Dominik Nazaruk | Matteo Meneghetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Matteo Meneghetti form & Dominik Nazaruk form
Matteo Meneghetti - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Karim Ibrahim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Covato | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Seyed Hasan Mousavi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Arcila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ziad Hemida | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sarthak Suden | 6-74, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-0, 4-6, 7-10 | detail zápasu |
Dominik Nazaruk - posledné zápasy
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - skreč | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detail zápasu |