ZÁPAS
24.08.17 | 2. kolo | Dominik Boehler | Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | Germany F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Dominik Boehler | Jonas Trinker | |
1. podanie % | 21/44 (48%) | 50/71 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/21 (71%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/23 (78%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/71 (51%) | 11/44 (25%) |
Vyhrané body celkom | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dominik Boehler vs. Jonas Trinker - Vzájomné zápasy
17.08.22 | 1. kolo | Dominik Boehler | Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Ueberlingen | antuka |
24.08.17 | 2. kolo | Dominik Boehler | Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Germany F12 | antuka |
Dominik Boehler form & Jonas Trinker form
Dominik Boehler - posledné zápasy
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 7-5, 1-6, 0-3, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Jakob Schnaitter | 1-5, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 7-68, 7-67 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 štvrťfinále | vs. Iiro Vasa | 6-79, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-3, 4-1, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. John Sperle | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-4, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 0-2, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Dino Prizmic | 3-6, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 štvrťfinále | vs. Alec Beckley | 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Jonas Trinker - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 7-61, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 6-3 | detail zápasu |