ZÁPAS
22.08.17 | 1. kolo | Dominik Boehler | Florian Fallert | 6-4, 6-4 | Germany F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Dominik Boehler | Florian Fallert | |
1. podanie % | 48/76 (63%) | 45/70 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/48 (65%) | 22/45 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/28 (43%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/17 (29%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 36/70 (51%) | 33/76 (43%) |
Vyhrané body celkom | 79/146 (54%) | 67/146 (46%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dominik Boehler vs. Florian Fallert - Vzájomné zápasy
22.08.17 | 1. kolo | Dominik Boehler | Florian Fallert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Germany F12 | antuka |
Dominik Boehler form & Florian Fallert form
Dominik Boehler - posledné zápasy
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 7-5, 1-6, 0-3, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Jakob Schnaitter | 1-5, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 7-68, 7-67 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 štvrťfinále | vs. Iiro Vasa | 6-79, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-3, 4-1, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. John Sperle | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-4, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 0-2, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Dino Prizmic | 3-6, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 štvrťfinále | vs. Alec Beckley | 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Florian Fallert - posledné zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F29 - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Benjamin Rosen | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F28 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Switzerland F5 - antuka | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Harri Heliovaara | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Johan Nikles | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Flemming Peters | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Rodrigo Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F22 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Nicola Vidal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Loic Cloes | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Riccardo Roberto | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Pierre Faivre | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Antonio Massara | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Alexander Boborykin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.18 kvalifik. | vs. Federico Maccari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bahrain F1 - tvrdý | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Qatar F3 - tvrdý | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Jan Mertl | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Petr Nouza | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Niklas Schell | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Morgan Johansson | 6-79, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Qatar F2 - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Chun Hun Wong | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Adrian Obert | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Stanislav Poplavskyy | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu |