ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Domagoj Biljesko | Robert Steinhauser | 5-7, 7-5, 10-8 | M15 Wels | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
02.09.00, 23 rokov
02.09.00, 23 rokov
Domagoj Biljesko vs. Robert Steinhauser - Vzájomné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Domagoj Biljesko | Robert Steinhauser | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | M15 Wels | antuka |
Domagoj Biljesko form & Robert Steinhauser form
Domagoj Biljesko - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Robert Steinhauser - posledné zápasy
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 7-5, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Paul Jubb | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |