Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turkmenist
08.01.97, 27 rokov
11 350 $
08.01.97, 27 rokov
11 350 $
Domagoj Biljesko vs. Isa Mammetgulyyev - Vzájomné zápasy
08.05.17 | kvalifik. | Domagoj Biljesko | Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hungary F1 | antuka |
Domagoj Biljesko form & Isa Mammetgulyyev form
Domagoj Biljesko - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Isa Mammetgulyyev - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - skreč | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detail zápasu |