ZÁPAS
29.09.16 | 2. kolo | Domagoj Biljesko | Gijs Brouwer | 4-6, 6-4, 6-0 | Croatia F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Domagoj Biljesko | Gijs Brouwer | |
1. podanie % | 53/90 (59%) | 48/83 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/53 (75%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/37 (38%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 42/83 (51%) | 36/90 (40%) |
Vyhrané body celkom | 96/173 (55%) | 77/173 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 2 | 6 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Domagoj Biljesko vs. Gijs Brouwer - Vzájomné zápasy
29.09.16 | 2. kolo | Domagoj Biljesko | Gijs Brouwer | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | Croatia F8 | antuka |
Domagoj Biljesko form & Gijs Brouwer form
Domagoj Biljesko - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Gijs Brouwer - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 štvrťfinále | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | detail zápasu |