ZÁPAS
15.05.18 | 1. kolo | Domagoj Biljesko | Alexey Aleshchev | 5-7, 6-1, 6-4 | Bosnia & | antuka |
ŠTATISTIKY
Domagoj Biljesko | Alexey Aleshchev | |
1. podanie % | 59/105 (56%) | 53/85 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/59 (68%) | 26/53 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/46 (37%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 44/85 (52%) | 48/105 (46%) |
Vyhrané body celkom | 101/190 (53%) | 89/190 (47%) |
Dvojchyby | 16 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Domagoj Biljesko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Domagoj Biljesko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Domagoj Biljesko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Domagoj Biljesko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Domagoj Biljesko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Domagoj Biljesko | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Domagoj Biljesko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Domagoj Biljesko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Domagoj Biljesko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Domagoj Biljesko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Domagoj Biljesko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Domagoj Biljesko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Domagoj Biljesko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Domagoj Biljesko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alexey Aleshchev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.12.98, 25 rokov
28.12.98, 25 rokov
Domagoj Biljesko vs. Alexey Aleshchev - Vzájomné zápasy
15.05.18 | 1. kolo | Domagoj Biljesko | Alexey Aleshchev | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Bosnia & | antuka |
Domagoj Biljesko form & Alexey Aleshchev form
Domagoj Biljesko - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Alexey Aleshchev - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - skreč | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu |