Dmitry Mnushkin vs. Alexey Baryshev

Dmitry Mnushkin vs. Alexey Baryshev - Russia F1 (Kazan) - porovnanie

ZÁPAS

19.06.17kvalifik.Dmitry Mnushkin Alexey Baryshev 7-5, 4-6, 6-0 Russia Russia F1 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-0

Dmitry Mnushkin
Rusko
29.04.96, 22 rokov




899
16

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.03.99, 19 rokov







Alexey Baryshev
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Dmitry Mnushkin vs. Alexey Baryshev - Vzájomné zápasy

19.06.17kvalifik.Dmitry MnushkinAlexey Baryshev7-5, 4-6, 6-0 detail zápasuRussia Russia F1 tvrdý

Dmitry Mnushkin - posledné zápasy

Russia Russia F7 - antuka
21.08.18
1. kolo
vs. Mikalai Haliak0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
13.08.18
1. kolo
vs. Mikhail Fufygin0-1, - Dmitry Mnushkin - skrečprehradetail zápasu
Uzbekistan Uzbekistan F2 - tvrdý
23.04.18
kvalifik.
vs. Shahbaaz Khan3-6, 6-74 prehradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Shokhrukh Abdumalikov6-2, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
Uzbekistan Uzbekistan F1 - tvrdý
16.04.18
1. kolo
vs. Luca Margaroli5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F3 - tvrdý I.
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Semen Pankin2-6, 7-64, 2-4, - Dmitry Mnushkin - skrečprehradetail zápasu
Russia Russia F2 - tvrdý I.
06.03.18
1. kolo
vs. Dimitriy Voronin0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F1 - tvrdý I.
02.03.18
štvrťfinále
vs. Denis Matsukevitch4-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.02.18
2. kolo
vs. Richard Muzaev6-4, 6-1 výhradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Wassily Philip Leon Moritz6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F18 - tvrdý
14.12.17
štvrťfinále
vs. Alon Elia2-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.12.17
2. kolo
vs. Yuichi Ito5-7, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
12.12.17
1. kolo
vs. Alexis Canter6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Izrael Israel F17 - tvrdý
05.12.17
1. kolo
vs. Giorgio Ricca2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F4 - tvrdý I.
06.11.17
1. kolo
vs. Markus Eriksson6-75, 4-6 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
31.10.17
1. kolo
vs. Maxime Authom1-6, 1-6 prehradetail zápasu
30.10.17
kvalifik.
vs. Manuel Bellutti6-4, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Anton Pavlov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia Estonia F2 - koberec
24.10.17
1. kolo
vs. Christian Samuelsson1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F33 - antuka
06.09.17
1. kolo
vs. Renta Tokuda5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F32 - antuka
29.08.17
1. kolo
vs. Caio Silva2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Filippo Mora6-4, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
28.08.17
kvalifik.
vs. Cesar Antonio Gomez Diaz6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Vitalii Shcherba4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
09.08.17
1. kolo
vs. Vladimir Polyakov3-6, 2-6 prehradetail zápasu
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Oleg Kurbatov6-3, 6-1 výhradetail zápasu
07.08.17
kvalifik.
vs. Tikhon Markov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F5 - tvrdý
05.08.17
finále
vs. Denis Yevseyev4-6, 3-6 prehradetail zápasu
04.08.17
semifinále
vs. Maxim Ratniuk7-5, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
03.08.17
štvrťfinále
vs. Vladimir Korolev3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu

Alexey Baryshev - posledné zápasy

Tunisia Tunisia F38 - tvrdý
30.10.18
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F37 - tvrdý
24.10.18
1. kolo
vs. Gabriel Petit3-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.10.18
kvalifik.
vs. Albert Roglan6-70, 3-6 prehradetail zápasu
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Yash Vardhan Singh4-0, Yash Vardhan Singh - skrečvýhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F36 - tvrdý
16.10.18
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany4-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.10.18
kvalifik.
vs. Alex Marti Pujolras6-3, 2-6, 6-72 prehradetail zápasu
15.10.18
2. kolo kval.
vs. Mohamed Anouar Braham6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - antuka
25.09.18
1. kolo
vs. Alexander Bury4-6, 6-74 prehradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Mark Tryakshin6-3, 6-3 výhradetail zápasu
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Timur Maulenov6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - antuka
17.09.18
kvalifik.
vs. Sultan Narbekov6-73, 1-6 prehradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Rostislav Galfinger6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F6 - antuka
12.09.18
2. kolo
vs. Mikalai Haliak4-6, 7-5, 4-6 prehradetail zápasu
10.09.18
1. kolo
vs. Sharobiddin Abzalov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Vladimir Polyakov3-6, 4-6 prehradetail zápasu
26.08.18
kvalifik.
vs. Andrey Budanov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Igor Shrolik6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Matvey Minin3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
13.08.18
kvalifik.
vs. Dmitry Myagkov6-74, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
13.08.18
1. kolo
vs. Ivan Davydov6-76, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Igor Timoshenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Russia F5 - antuka
08.08.18
2. kolo
vs. Kristian Lozan3-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.08.18
1. kolo
vs. Sergey Bolotov6-4, 6-3 výhradetail zápasu
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Sultan Narbekov7-5, 7-65 výhradetail zápasu
06.08.18
kvalifik.
vs. Igor Shrolik6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - antuka
31.07.18
1. kolo
vs. Roman Khassanov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.07.18
2. kolo kval.
vs. Dmitri Marfinsky7-5, 1-2, Dmitri Marfinsky - skrečvýhradetail zápasu
30.07.18
kvalifik.
vs. Ivan Mikhaylyuk6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
25.07.18
1. kolo
vs. Kristian Lozan2-6, 1-6 prehradetail zápasu
24.07.18
kvalifik.
vs. Alexandr Chepelev Alexandr Chepelev - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
<