INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Di Wu vs. David Poljak - Vzájomné zápasy
02.09.18 | 1. kolo kval. | Di Wu | David Poljak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Zhangjiagang Challenger | tvrdý |
Di Wu form & David Poljak form
Di Wu - posledné zápasy
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
16.01.20 štvrťfinále | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.20 3. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo | vs. Yecong He | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Borna Coric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
15.09.19 finále | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Yuichi Sugita | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Collin Altamirano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
10.09.19 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 6-3, Igor Sijsling - skreč | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Go Soeda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo | vs. Jacob Grills | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Hyeon Chung | 6-74, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 2. kolo | vs. Chuhan Wang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
20.06.19 3. kolo | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.06.19 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Andrej Martin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
David Poljak - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | - David Poljak - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | detail zápasu |