ZÁPAS
08.07.18 | 2. kolo kval. | Di Wu | Christoffer Solberg | 6-2, 6-1 | Bastad Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Di Wu | Christoffer Solberg | |
1. podanie % | 30/45 (67%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 2/16 (13%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkom | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Di Wu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Christoffer Solberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Di Wu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Christoffer Solberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Di Wu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-1 | Christoffer Solberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Di Wu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Christoffer Solberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Di Wu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Christoffer Solberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Di Wu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Christoffer Solberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Di Wu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Christoffer Solberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Di Wu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Di Wu vs. Christoffer Solberg - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 2. kolo kval. | Di Wu | Christoffer Solberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Bastad Challenger | antuka |
Di Wu form & Christoffer Solberg form
Di Wu - posledné zápasy
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
16.01.20 štvrťfinále | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.20 3. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo | vs. Yecong He | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Borna Coric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
15.09.19 finále | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Yuichi Sugita | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Collin Altamirano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
10.09.19 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 6-3, Igor Sijsling - skreč | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Go Soeda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo | vs. Jacob Grills | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Hyeon Chung | 6-74, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 2. kolo | vs. Chuhan Wang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
20.06.19 3. kolo | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.06.19 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Andrej Martin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Christoffer Solberg - posledné zápasy
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Colin Markes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 6-2, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Beires | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 2-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Garcia Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-75, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Saud Alhogbani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Simon Freund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Garv Bahl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Stenberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Kevin Suvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Valdemar Frederik Pape | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 1-6, 7-64, 3-10 | detail zápasu |