ZÁPAS
03.08.16 | 2. kolo | Denys Klok | Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | Russia F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Denys Klok | Maxim Ratniuk | |
1. podanie % | 44/59 (75%) | 49/77 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/44 (59%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/21 (29%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 41/77 (53%) | 24/59 (41%) |
Vyhrané body celkom | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Denys Klok vs. Maxim Ratniuk - Vzájomné zápasy
03.08.16 | 2. kolo | Denys Klok | Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Russia F4 | antuka |
27.06.16 | kvalifik. | Maxim Ratniuk | Denys Klok | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Russia F2 | antuka |
Denys Klok form & Maxim Ratniuk form
Denys Klok - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 štvrťfinále | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | - | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 štvrťfinále | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Maxim Ratniuk - posledné zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |