Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.05.90, 33 rokov
19 317 $
02.05.90, 33 rokov
19 317 $
Denys Klok vs. Dmitry Surchenko - Vzájomné zápasy
10.04.17 | 2. kolo kval. | Denys Klok | Dmitry Surchenko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Kazakhstan F3 | antuka |
Denys Klok form & Dmitry Surchenko form
Denys Klok - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 štvrťfinále | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | - | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 štvrťfinále | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Dmitry Surchenko - posledné zápasy
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Rafik Terzyan | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
15.07.17 1. kolo kval. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.17 kvalifik. | vs. Batyr Sapaev | 7-66, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
Caltanissetta Challenger - antuka | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Vasilevski | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Denys Klok | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.16 kvalifik. | vs. Mikhail Elgin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.16 2. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Izmir Challenger - tvrdý | ||||
17.09.16 1. kolo kval. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 1-0, Jose Fco. Vidal Azorin - skreč | detail zápasu | |
17.09.16 2. kolo kval. | vs. Vitaly Kozyukov | 7-64, 4-6, 0-3, - Dmitry Surchenko - skreč | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
10.09.16 2. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
15.08.16 kvalifik. | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Emiliano Franco Vecchia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.16 kvalifik. | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 7-62, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
23.07.16 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.16 2. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F1 - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow Challenger - antuka | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Miki Jankovic | 6-77, 0-6 | detail zápasu |