ZÁPAS
04.11.19 | štvrťfinále | Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin | Michael-John Every/Patrick Foley | 6-4, 6-0 | M15 Maputo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
USA
22.10.96, 27 rokov
22.10.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
0
15.04.94, 29 rokov
15.04.94, 29 rokov
Španielsko
12.06.93, 30 rokov
12.06.93, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Veľká Británia
12.04.95, 28 rokov
12.04.95, 28 rokov
Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin vs. Michael-John Every/Patrick Foley - Vzájomné zápasy
04.11.19 | štvrťfinále | Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin | Michael-John Every/Patrick Foley | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Maputo | tvrdý |
Dennis Uspensky form & Michael-John Every form
Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
09.12.19 1. kolo | vs. Andrea Del Federico/Adrian Exposito | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
09.12.19 štvrťfinále | vs. Atharva Sharma/Dhruv Sunish | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 semifinále | vs. Laurynas Grigelis/David Perez Sanz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo | vs. Egor Matvievici/Oleg Prihodko | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 štvrťfinále | vs. Andrea Del Federico/Adrian Exposito | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Jake Delaney/Jesse Delaney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Jossefa Elias/Lefa Ashley Sibanda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 štvrťfinále | vs. Michael-John Every/Patrick Foley | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.19 semifinále | vs. Jake Delaney/Bruno Nhavene | 6-4, 6-72, 7-10 | detail zápasu |
Michael-John Every/Patrick Foley - posledné zápasy
M15 Maputo - tvrdý | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf/Bruno Nhavene | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 štvrťfinále | vs. Dennis Uspensky/Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo | vs. Jatin Dahiya/Arpit Sharma | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
24.06.19 štvrťfinále | vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo | vs. Markus Schultz/Simon Yitbarek | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda/Sanisth Juneja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.19 štvrťfinále | vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock | 2-6, 1-6 | detail zápasu |