Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
18.03.98, 26 rokov
18.03.98, 26 rokov
Dennis Uspensky vs. Zeki Horoz - Vzájomné zápasy
05.08.18 | 1. kolo kval. | Dennis Uspensky | Zeki Horoz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Spain F22 | tvrdý |
Dennis Uspensky form & Zeki Horoz form
Dennis Uspensky - posledné zápasy
M15 Kolkata - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-3, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Gunjan Jadhav | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Muthu Senthilkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Nathan Seateun | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. David Perez Sanz | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 4-0, S D Prajwal Dev - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Takanyi Garanganga | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alex Solanki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Fabrizio Ornago | 6-75, 0-1, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Muzammil Murtaza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Luca Tomasetto | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marc Hofer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Nikita Mashtakov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.19 štvrťfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Ivan Sergeyev | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Zeki Horoz - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vasileios Perlegkas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrien Berrut | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Liam Branger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Liam Branger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Elijah Strode | 2-6, - Zeki Horoz - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Diego Alvarez Gutierrez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Jaramillo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Menichella | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcus McDaniel | 2-6, 0-1, - Zeki Horoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Darian King | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 0-1, - Zeki Horoz - skreč | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrien Burdet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu |