ZÁPAS
25.04.19 | 2. kolo | Dennis Uspensky | Peter Goldsteiner | 6-2, 7-5 | M15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Dennis Uspensky | Peter Goldsteiner | |
1. podanie % | 54/79 (68%) | 28/51 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/54 (70%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/25 (44%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 27/51 (53%) | 30/79 (38%) |
Vyhrané body celkom | 76/130 (58%) | 54/130 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dennis Uspensky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dennis Uspensky | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dennis Uspensky | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dennis Uspensky | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dennis Uspensky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dennis Uspensky | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dennis Uspensky | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dennis Uspensky | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dennis Uspensky | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dennis Uspensky | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dennis Uspensky vs. Peter Goldsteiner - Vzájomné zápasy
25.04.19 | 2. kolo | Dennis Uspensky | Peter Goldsteiner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
29.01.19 | kvalifik. | Peter Goldsteiner | Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 12-10 | detail zápasu | M15 Palmanova | antuka |
12.01.15 | Peter Goldsteiner | Dennis Uspensky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | USA F3 | antuka |
Dennis Uspensky form & Peter Goldsteiner form
Dennis Uspensky - posledné zápasy
M15 Kolkata - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-3, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Gunjan Jadhav | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Muthu Senthilkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Nathan Seateun | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. David Perez Sanz | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 4-0, S D Prajwal Dev - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Takanyi Garanganga | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alex Solanki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Fabrizio Ornago | 6-75, 0-1, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Muzammil Murtaza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Luca Tomasetto | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marc Hofer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Nikita Mashtakov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.19 štvrťfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Ivan Sergeyev | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Peter Goldsteiner - posledné zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detail zápasu |