INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dennis Uspensky vs. Alex Rybakov - Vzájomné zápasy
29.06.15 | 2. kolo | Dennis Uspensky | Alex Rybakov | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | USA F20 | antuka |
22.06.15 | 1. kolo | Alex Rybakov | Dennis Uspensky | 6-4, 6-2 | detail zápasu | USA F18 | antuka |
Dennis Uspensky form & Alex Rybakov form
Dennis Uspensky - posledné zápasy
M15 Kolkata - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-3, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Gunjan Jadhav | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Muthu Senthilkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Nathan Seateun | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. David Perez Sanz | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 4-0, S D Prajwal Dev - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Takanyi Garanganga | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alex Solanki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Fabrizio Ornago | 6-75, 0-1, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Muzammil Murtaza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Luca Tomasetto | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marc Hofer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Nikita Mashtakov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.19 štvrťfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Ivan Sergeyev | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Alex Rybakov - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | - Alex Rybakov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |