ZÁPAS
13.01.16 | 1. kolo kval. | Dennis Novak | Dustin Brown | 6-3, 6-3 | Melbourne | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Dennis Novak | Dustin Brown | |
1. podanie % | 33/51 (65%) | 40/59 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/33 (79%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/59 (44%) | 13/51 (25%) |
Vyhrané body celkom | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 4 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dennis Novak vs. Dustin Brown - Vzájomné zápasy
15.01.20 | 1. kolo kval. | Dennis Novak | Dustin Brown | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
11.10.18 | 2. kolo | Dennis Novak | Dustin Brown | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
29.04.18 | kvalifik. | Dustin Brown | Dennis Novak | 6-3, 6-74, 7-65 | detail zápasu | Munich | antuka |
13.01.16 | 1. kolo kval. | Dennis Novak | Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Dennis Novak form & Dustin Brown form
Dennis Novak - posledné zápasy
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, - Dennis Novak - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Hugo Grenier | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 3-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Jan Choinski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Dustin Brown - posledné zápasy
Stuttgart - tráva | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Split 2 - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo | vs. Filip Horansky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split 1 - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
24.03.21 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-72, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Biella 4 - tvrdý I. | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Biella 3 - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo | vs. Quentin Halys | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.01.21 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.21 2. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.20 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-73, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 kvalifik. | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.08.20 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 19-16, 20-13, 16-20 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 18-12, 13-17, 13-14 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 21-10, 13-19, 15-17 | detail zápasu | |
05.07.20 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 11-17, 7-18, 15-12 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Feliciano Lopez | 15-11, 11-19, 19-11 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 10-23, 5-20, 13-18 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Benoit Paire | 19-18, 14-17, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 10-14, 13-12, 1-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom Challenger - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.20 3. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 2-6 | detail zápasu |