ZÁPAS
17.06.20 | 1. kolo | Dennis Novak | Alexander Erler | 6-0, 6-0 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dennis Novak | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Dennis Novak | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Dennis Novak | 5-0 | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Dennis Novak | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
Dennis Novak | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-0 | Alexander Erler | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Dennis Novak | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dennis Novak vs. Alexander Erler - Vzájomné zápasy
17.06.20 | 1. kolo | Dennis Novak | Alexander Erler | 6-0, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
20.09.17 | 1. kolo | Dennis Novak | Alexander Erler | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Turkey F35 | antuka |
11.08.17 | semifinále | Dennis Novak | Alexander Erler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Austria F6 | antuka |
Dennis Novak form & Alexander Erler form
Dennis Novak - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-75, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, - Dennis Novak - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Hugo Grenier | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Alexander Erler - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |