ZÁPAS
25.04.18 | 2. kolo | Denis Yevseyev | Yan Bondarevskiy | 4-6, 7-5, 6-1 | Kazakhstan F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Denis Yevseyev | 2-3 | |
0-0, A-40 | ||
3-3 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-4 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denis Yevseyev | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
7-5 |
3 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Denis Yevseyev vs. Yan Bondarevskiy - Vzájomné zápasy
03.06.21 | 2. kolo | Yan Bondarevskiy | Denis Yevseyev | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
21.05.19 | 1. kolo | Denis Yevseyev | Yan Bondarevskiy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Irpin | antuka |
25.04.18 | 2. kolo | Denis Yevseyev | Yan Bondarevskiy | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F5 | antuka |
Denis Yevseyev form & Yan Bondarevskiy form
Denis Yevseyev - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Yan Bondarevskiy - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
29.04.22 štvrťfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detail zápasu |