ZÁPAS
18.06.19 | kvalifik. | Demetris Azoides | Damien Bayard | 6-4, 5-7, 10-5 | M15 Netanya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Grécko
09.10.00, 23 rokov
09.10.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Demetris Azoides vs. Damien Bayard - Vzájomné zápasy
18.06.19 | kvalifik. | Demetris Azoides | Damien Bayard | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | M15 Netanya | tvrdý |
Demetris Azoides form & Damien Bayard form
Demetris Azoides - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Lorenzo Bocchi | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-75, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ajay Malik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Matas Vasiliauskas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 4-0, Denis Constantin Spiridon - skreč | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-3, 7-610 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Eric Hadigian | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Marko Mesarovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Aidan Kim | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Damien Bayard - posledné zápasy
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Dominik Boehler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Elyes Marouani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alex Ganchev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Zhibul | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Max Andrews | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Edoardo Graziani | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Demetris Azoides | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 6-73, 10-5 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-3 | detail zápasu |