ZÁPAS
26.06.19 | 1. kolo | Dax Donders | Louis Wessels | 6-4, 7-65 | M15 Alkmaar | antuka |
ŠTATISTIKY
Dax Donders | Louis Wessels | |
1. podanie % | 33/64 (52%) | 34/63 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/33 (82%) | 26/34 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/31 (58%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/63 (37%) | 19/64 (30%) |
Vyhrané body celkom | 68/127 (54%) | 59/127 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 2 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0 | ||
Dax Donders | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Louis Wessels | |
0-0 | ||
Dax Donders | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Dax Donders | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dax Donders | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Louis Wessels | |
0-0 | ||
Dax Donders | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Louis Wessels | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Dax Donders | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Louis Wessels | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dax Donders | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Louis Wessels | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dax Donders | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Louis Wessels | |
Dax Donders | 3-4 | |
4-4 | Louis Wessels | |
Dax Donders | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-5 | Louis Wessels | |
0-0 | ||
Dax Donders | 6-5 | |
6-6 | Louis Wessels | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 4-3, 4-4, 6-5 | ||
7-65 |
Holandsko
14.07.00, 23 rokov
18 595 $
14.07.00, 23 rokov
18 595 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dax Donders vs. Louis Wessels - Vzájomné zápasy
26.06.19 | 1. kolo | Dax Donders | Louis Wessels | 6-4, 7-65 | detail zápasu | M15 Alkmaar | antuka |
Dax Donders form & Louis Wessels form
Dax Donders - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Louis Wessels - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detail zápasu |