ZÁPAS
14.01.20 | 1. kolo | Davide Galoppini | Yanki Erel | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Davide Galoppini | Yanki Erel | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 36/52 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkom | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Davide Galoppini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Davide Galoppini | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Davide Galoppini | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Davide Galoppini | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Davide Galoppini | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Yanki Erel | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Davide Galoppini | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Davide Galoppini | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
5-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Davide Galoppini vs. Yanki Erel - Vzájomné zápasy
14.01.20 | 1. kolo | Davide Galoppini | Yanki Erel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Davide Galoppini form & Yanki Erel form
Davide Galoppini - posledné zápasy
M15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detail zápasu |
Yanki Erel - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu |