ZÁPAS
30.11.15 | 1. kolo | Davide Galoppini | Besir Durguti | 6-1, 6-1 | Turkey F48 | antuka |
ŠTATISTIKY
Davide Galoppini | Besir Durguti | |
1. podanie % | 26/35 (74%) | 46/61 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/26 (88%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 34/61 (56%) | 6/35 (17%) |
Vyhrané body celkom | 63/96 (66%) | 33/96 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
Davide Galoppini vs. Besir Durguti - Vzájomné zápasy
30.11.15 | 1. kolo | Davide Galoppini | Besir Durguti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Turkey F48 | antuka |
Davide Galoppini form & Besir Durguti form
Davide Galoppini - posledné zápasy
M15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detail zápasu |
Besir Durguti - posledné zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |