INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arklon Huertas Del Pino vs. Davide Galoppini - Vzájomné zápasy
12.02.19 | kvalifik. | Davide Galoppini | Arklon Huertas Del Pino | 6-3, 7-64 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Arklon Huertas Del Pino form & Davide Galoppini form
Arklon Huertas Del Pino - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Davide Galoppini - posledné zápasy
M15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detail zápasu |