ZÁPAS
28.08.17 | 1. kolo | Davide Galoppini | Andres Gabriel Ciurletti | 6-3, 6-3 | Italy F27 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Davide Galoppini | Andres Gabriel Ciurletti | |
1. podanie % | 40/59 (68%) | 38/66 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/40 (73%) | 24/38 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/66 (45%) | 18/59 (31%) |
Vyhrané body celkom | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
04.01.98, 26 rokov
14 897 $
04.01.98, 26 rokov
14 897 $
Davide Galoppini vs. Andres Gabriel Ciurletti - Vzájomné zápasy
28.08.17 | 1. kolo | Davide Galoppini | Andres Gabriel Ciurletti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Italy F27 | tvrdý |
Davide Galoppini form & Andres Gabriel Ciurletti form
Davide Galoppini - posledné zápasy
M15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detail zápasu |
Andres Gabriel Ciurletti - posledné zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 2-0, Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Pini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Gallego | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Karol Malirz | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Brun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 2. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Bautista Leguizamon | 6-3, 6-2 | detail zápasu |