ZÁPAS
23.08.19 | štvrťfinále | David Volfson | Michal Konecny | 6-3, 6-4 | M15 Minsk | tvrdý |
ŠTATISTIKY
David Volfson | Michal Konecny | |
1. podanie % | 35/48 (73%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/35 (77%) | 16/22 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/13 (77%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 20/46 (43%) | 11/48 (23%) |
Vyhrané body celkom | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 2 | 8 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
David Volfson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Michal Konecny | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
David Volfson | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
David Volfson | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Volfson | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
David Volfson | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Volfson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
David Volfson | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
David Volfson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
David Volfson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-3 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
David Volfson | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
David Volfson vs. Michal Konecny - Vzájomné zápasy
23.08.19 | štvrťfinále | David Volfson | Michal Konecny | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Minsk | tvrdý |
David Volfson form & Michal Konecny form
David Volfson - posledné zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
09.12.20 kvalifik. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Nick Chappell | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 2. kolo kval. | vs. Rowland Phillips | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Rowland Phillips | 6-77, 6-1, 1-10 | detail zápasu | |
01.12.20 2. kolo kval. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Tiago Torres | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Bernardo Teixeira | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Nicolas Barrientos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Taha Baadi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.20 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.20 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Paul Spencer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 0-2, - David Volfson - skreč | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sid Donarski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Gage Brymer | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 semifinále | vs. Paul Jubb | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.19 štvrťfinále | vs. Alexander Zhurbin | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Michal Konecny - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu |